koukněte na náš Facebook
Kunžak - Česká Kanada
penzion Skalíček

Služby

Vinárna a vinný sklípek

Pro milovníky nejen moravských vín je připravena v areálu penzionu malá vinárna s kapacitou cca 20 osob.V interiéru starého kamenného klenboví můžete při sklence vína sledovat velkoplošnou projekci s oblíbeným filmem.

Ve vinném sklípku nabízíme možnost ochutnávky kvalitních lahvových vín s odborným výkladem.

Relaxace na penzionu

Sauna

SAUNA jako základ úspěšné regenerace je pro Vás připravena v nově zrekonstruovaném křídle penzionu Skalíček. Pohodlně pojme čtyři ležící nebo šest sedících osob. Sauna je vybavena dvěma sprchami. Nově INFRA SAUNA. Ozvučení relaxační části sauny Vám zpříjemní pobyt.

Herna

Herna je vybavená kulečníkovým stolem, který lze během několika minut předělat na stolní tenis standardních rozměrů. V herně jsou dále posilovací stroje a spinningové kolo. Příjemné ozvučení a velkoplošná televize Vám jistě zpříjemní čas her.

Vířivka

V areálu penzionu Vám nabízíme venkovní relaxační vířivku pro 6 osob, která je vhodným doplňkem Vašich pohybových aktivit

Zahrada

V zahradní části objektu jsme pro Vás připravili příjemné posezení s možností ochutnat grilované, uzené speciality a vybrané nápoje. Pro zájemce (skupiny) lze zajistit živou country hudbu.

Ostatní poskytované služby:

běžný úklid, úschova kol a lyží, pomoc při zajištění programu, výměna ručníků u pobytů delších tři dny.

V rámci ubytování hostů, jsou k dispozici elektrokola a paddleboardy.

 

služby - penzion Skalíček